Victor Adam - Picardische paarden - kostbare handgekleurde litho in een kostbare lijst
Gustavsberg - Zweeds ontwerp - gesigneerd bord met handbeschilderde cyclamen
Marianne Haselhoff - Zonder titel
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Kleurenlinosnede, potlood gesigneerd en gedateerd '53 rechtsonder. Epreuve d'artiste linksonder. Beeldmaat 8 x 12,5 cm. Ingelijst.
Starttijd | 5-9-2015 om 22:43 |
Eindtijd | 16-9-2015 om 20:43 |