Ben Deiman - Foto, Serendipity IV – gerahmt
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Fraai portret van de hand van Paul Citroen. Gesigneerd in de litho, daarbij linksonder nogmaals met potlood en genummerd. Degelijk en professioneel gelijst achter ontspiegeld glas door kunsthandel Jongkind te Amsterdam. Af te halen in Utrecht of verzending in overleg.
Formaat: 49 x 66 cm Techniek: lithografie Gesigneerd: ja, genummerd 83/150 Creatie: 1976 Conditie: uistekend, massieve lijst van beukenhout
Ort des Objekts | Utrecht, Niederlande |
Startzeit | 15-9-2018 um 23:20 |
Endzeit | 22-9-2018 um 21:54 |