Koen Vanmechelen - Der Kämpfer
Gerard Prent - Öl auf Leinwand (pastös bemalt) aus der Serie „Garten“.
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1966 |
Technik | Radierung |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 87.5 x 64.5 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Zustand | Gut | ||
rechtsonder een kleine beschadiging. Er heeft iets op het papier geplakt gezeten. Zie foto5 . Niet storend. Daarnaast zijn de randen iets gekreukeld. | |||
Preis | > 10 kg oder mehr als 1,00 x 0,50 Meter
Ort des Objekts | 'S-GRAVENZANDE, Niederlande |
Startzeit | 27-4-2020 um 17:50 |
Endzeit | 4-11-2020 um 10:18 |