Fernand Leger - silkscreen in colors on wove paper,1954
Pierre Collin - Zwei Radierungen''
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Handingekleurde (aquarel) litho van Toon Tieland. Gezond 1991. Jaar: 1990. Het werk is met potlood, aan de onderzijde, gesigneerd. Afmetingen: H24 x b18,5 cm. Afmetingen ingekleurde voorstelling: H14 x b12 cm. Conditie: in goede staat.De authenticiteit van deze werken wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegeleverd.
De tekeningen kunnen op risico van de koper in een envelop, tussen karton, worden verzonden. De verzendkosten voor Nederland zijn dan 5,50 euro. Voor België 9 euro (tot max 250 gram).
Ort des Objekts | Hoek van Holland, Niederlande |
Startzeit | 19-1-2018 um 0:27 |
Endzeit | 26-1-2018 um 20:27 |