Fernand Leger - silkscreen in colors on wove paper,1954
Pierre Collin - Twee etsen 'Peintre et modèle I +II'
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Handingekleurde (aquarel) litho van Toon Tieland. Gezond 1991. Jaar: 1990. Het werk is met potlood, aan de onderzijde, gesigneerd. Afmetingen: H24 x b18,5 cm. Afmetingen ingekleurde voorstelling: H14 x b12 cm. Conditie: in goede staat.De authenticiteit van deze werken wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegeleverd.
De tekeningen kunnen op risico van de koper in een envelop, tussen karton, worden verzonden. De verzendkosten voor Nederland zijn dan 5,50 euro. Voor België 9 euro (tot max 250 gram).
Objectlocatie | Hoek van Holland, Nederland |
Starttijd | 19-1-2018 om 0:27 |
Eindtijd | 26-1-2018 om 20:27 |