Romain Malfliet - Dans la rue de Gand
Anton Heyboer - Publication Musée Bommel et van Dam
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Handingekleurde (aquarel) litho van Toon Tieland. Gezond 1991. Jaar: 1990. Het werk is met potlood, aan de onderzijde, gesigneerd. Afmetingen: H24 x b18,5 cm. Afmetingen ingekleurde voorstelling: H14 x b12 cm. Conditie: in goede staat.De authenticiteit van deze werken wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegeleverd.
De tekeningen kunnen op risico van de koper in een envelop, tussen karton, worden verzonden. De verzendkosten voor Nederland zijn dan 5,50 euro. Voor België 9 euro (tot max 250 gram).
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Hoek van holland, Les Pays-Bas |
Le lot se trouve à | Hoek van Holland, Les Pays-Bas |
Heure de début | 19-1-2018 à 0:27 |
Heure de fin | 26-1-2018 à 20:27 |