Karel De Bauw - Landschaft mit Ackerpferden
Hans van Eerd - Mischtechnik, Ohne Titel
Jan Cremer - Tulpenfeld Triptychon von 1976
Eva Jorritsma-Thone - Gebackenes Kind
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1985 |
Gerahmt | Gerahmt |
Maße | 68 x 95 cm (h x b) |
inkl. Rahmen | 100 x 128 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 125/200 |
Walasse Ting (1929-2010).
Geisha.
Kleurzeefdruk op papier.
Gesigneerd met potlood.
Ex.nr. 125/200.
1985.
Proper blad.
Blad: 68x95cm.
Kader 100x128cm. Vlek aan passe-partout midden onder, mankementjes aan kader.
Professionele inkadering.
Reflecties op de foto's door het glas.
Kunstwerk enkel ophalen na afspraak: Kunsthuis.be (Oelegem, BE) of Kunstpunt.nl ( Hapert, Noord-Brabant, NL).
Zustand | Gut |
Vlek aan passe-partout midden onder, mankementjes aan kader | |
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Oelegem, Belgien |
Ort des Objekts | Oelegem, Belgien |
Startzeit | 24-7-2020 um 19:05 |
Endzeit | 7-8-2020 um 21:46 |