Marianne Haselhoff - Ohne Titel
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Technik | Litho |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 56 x 75 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 23/100 |
Wessel Couzijn (1912-1984).
Titel: "Konstruktie".
Kleurlithografie op papier.
Gesigneerd met potlood.
Ex.nr. 23/100.
Proper blad. Enkele deuken in het beeld.
Blad: 56x75cm.
Niet ingekaderd.
Verzekerde verzending via Bpost met volgnummer.
Zustand | Gut | ||
Enkele deuken in het beeld. | |||
Preis | Bis zu 10 kg.
Ort des Objekts | Oelegem, Belgien |
Startzeit | 20-11-2018 um 9:29 |
Endzeit | 4-12-2018 um 19:20 |