Joyce van Rijn - Gouache von 1974
Imanol Marrodán - Rot langsam f15
Nicht oder unleserlich signiert - Bartag (?)
Anthon Hoornweg - Bronzestatue einer ägyptischen Gottheit – 1987 – 18/20 – Signiert
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1986 |
Technik | Holz / Linolschnitt |
Thema | Landschaft |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 35 x 106 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 40 exemplaren |
Zustand | Angemessen | ||||||||||
In de marge zitten wat beschadigingen aan het papier. Ook lichte verkleuring. Beide veroorzaakt door een eerdere inlijsting. Het werk verdient een nieuwe passe-partout, dan is het weer in prima conditie. | |||||||||||
Preis | > 10 kg oder mehr als 1,00 x 0,50 Meter