Michel Rabanelly - "AFRIK HACHE" 2005 - Gemälde - UNIKAT- handsigniert
Nicolaas Wijnberg - LANDSCHAFT
Dirkje Kuik - FRAUENPORTRAIT VENEDIG
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Potloodtekening van Willem Jans Dijk. Titel: Enkhuizen Krabbengat, getekend vanaf stroomleidende dam. Het werk is rechtsonder met potlood gesigneerd door de kunstenaar. Afmetingen incl. passe-partout: H60 x b80 cm. Afmetingen voorstelling: H44 x b57.5 cm. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op verzoek, worden meegestuurd. Conditie: in goede staat. Er zit wat vergeling en plakresten op het blad waar het werk op zit. Goed ingelijst valt dit onder de passepartout/in de lijst.
ZZTEK
Ort des Objekts | Hoek van Holland, Niederlande |
Startzeit | 30-1-2018 um 9:13 |
Endzeit | 10-2-2018 um 21:13 |