Michel Rabanelly - "AFRIK HACHE" 2005 - tableau - UNIKAT - signé à la main
Robert Crumb - "La famille qui couche ensemble reste unie" 1969
Dirkje Kuik - PORTRAIT DE FEMME VENISE
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Période | 1900 à 1944 |
Potloodtekening van Willem Jans Dijk. Titel: Enkhuizen Krabbengat, getekend vanaf stroomleidende dam. Het werk is rechtsonder met potlood gesigneerd door de kunstenaar. Afmetingen incl. passe-partout: H60 x b80 cm. Afmetingen voorstelling: H44 x b57.5 cm. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op verzoek, worden meegestuurd. Conditie: in goede staat. Er zit wat vergeling en plakresten op het blad waar het werk op zit. Goed ingelijst valt dit onder de passepartout/in de lijst.
ZZTEK
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Hoek van holland, Les Pays-Bas |
Le lot se trouve à | Hoek van Holland, Les Pays-Bas |
Heure de début | 30-1-2018 à 9:13 |
Heure de fin | 10-2-2018 à 21:13 |