Ben Deiman - Foto, Serendipity IV – gerahmt
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Potloodtekening van Willem Jans Dijk uit 1936. Titel: "Dover". Het werk is rechtsonder gesigneerd door de kunstenaar. Afmetingen incl. passe-partout: H60 x b80 cm. Afmetingen voorstelling: H33 x b39 cm. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op verzoek, worden meegestuurd. Conditie: in goede staat. Er zit wat verkleuring en plakresten op het blad waar het werk op zit. Goed ingelijst valt dit onder de passepartout/in de lijst.
ZZTEK
Ort des Objekts | Hoek van Holland, Niederlande |
Startzeit | 23-1-2018 um 13:24 |
Endzeit | 29-1-2018 um 20:24 |