Karel De Bauw - Paysage avec chevaux de charrue
Hans van Eerd - Technique mixte, Sans titre
Eva Jorritsma-Thone - Enfant au four
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Période | 1900 à 1944 |
Potloodtekening van Willem Jans Dijk uit 1936. Titel: "Dover". Het werk is rechtsonder gesigneerd door de kunstenaar. Afmetingen incl. passe-partout: H60 x b80 cm. Afmetingen voorstelling: H33 x b39 cm. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op verzoek, worden meegestuurd. Conditie: in goede staat. Er zit wat verkleuring en plakresten op het blad waar het werk op zit. Goed ingelijst valt dit onder de passepartout/in de lijst.
ZZTEK
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Hoek van holland, Les Pays-Bas |
Le lot se trouve à | Hoek van Holland, Les Pays-Bas |
Heure de début | 23-1-2018 à 13:24 |
Heure de fin | 29-1-2018 à 20:24 |