David Leviathan - Mann in ausdrucksstarker Pose - Lithographie A.P. mit persönlicher Widmung
Richard Anuszkiewicz - Wintersuite (Hellblau mit Silber)
Jean Paul Vroom - Mädchen mit Diabolo - Radierung
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Fraai uitgewerkte tekening door Willem Jans Dijk.
Voorstelling van vissersschip 'de Haarlem' tijdens de vangst op volle zee.
Losbladig, zichtmaat 28x44, bladmaat 33x49
Gesigneerd en getiteld r.o. 'WJDijk' en 'de Haarlem'
Authenticiteit volledig gegarandeerd