Faience de Nevers - Assiette XVIIIème - Epoque Révolution Française - 1791 -
David Leviathan - Homme dans une pose expressive - lithographie A.P. avec dédicace personnelle
Richard Anuszkiewicz - Suite d'hiver (bleu clair avec argent)
Jean Paul Vroom - Fille au diabolo - gravure
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Période | 1900 à 1944 |
Fraai uitgewerkte tekening door Willem Jans Dijk.
Voorstelling van vissersschip 'de Haarlem' tijdens de vangst op volle zee.
Losbladig, zichtmaat 28x44, bladmaat 33x49
Gesigneerd en getiteld r.o. 'WJDijk' en 'de Haarlem'
Authenticiteit volledig gegarandeerd