Anneke Peereboom - Für eine Weile
Lies Snel - Öl auf Leinwand, Das Schiff am Himmel – Gerahmt
Peter Diem - Booklet mit Originalzeichnung: „Space in the mind of Diem“ – 2001
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Bevestigd op papier, 40x30 cm. In goede gebruikte staat, gebruikelijke vlekjes, vouwtjes.
In een mooie hoogwaardige lijst met linnen binnendeel, 56/48 cm, in gebruikte maar behoorlijk goede staat.
Achter glas en passepartout.
Startzeit | 24-4-2016 um 23:23 |
Endzeit | 8-5-2016 um 23:23 |