Christiaan Bastiaans - 1259 après JC
Richard Artschwager - sérigraphie Visage
Jan Spijkers - Acrylique sur toile, Fenêtre avec matou - Encadrée
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Période | 1900 à 1944 |
Bevestigd op papier, 40x30 cm. In goede gebruikte staat, gebruikelijke vlekjes, vouwtjes.
In een mooie hoogwaardige lijst met linnen binnendeel, 56/48 cm, in gebruikte maar behoorlijk goede staat.
Achter glas en passepartout.
Heure de début | 24-4-2016 à 23:23 |
Heure de fin | 8-5-2016 à 23:23 |