Willem den Ouden - 3 Bücher, darunter ein Werkverzeichnis.
Imanol Marrodán - Bilbao, 30.09.2010, 15:22 Uhr (Serie „Identitätsversprechen“)
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Fraaie karakteristieke tekening (studieblad) van Willy Sluiter 1873-1949 in prachtige lijst en voorzien van een zuurvrij passe partout.
Linksonder aan het afgeronde hoekje duidelijk waarneembaar dat dit blad uit een schetsboek afkomstig is. Er zit geen glas in de lijst.
Maten lijst: 32 x 26 cm. Maten tekening: 15 x 9 cm
Wordt bij verkoop aangetekend verzonden (10,50 euro)
Ort des Objekts | Utrecht, Niederlande |
Startzeit | 26-4-2017 um 10:47 |
Endzeit | 3-5-2017 um 10:47 |