Willem den Ouden - 3 ouvrages, dont un catalogue raisonné.
Imanol Marrodán - Bilbao 30/09/2010 15:22h. (Série Promesses d'identité)
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Période | 1900 à 1944 |
Fraaie karakteristieke tekening (studieblad) van Willy Sluiter 1873-1949 in prachtige lijst en voorzien van een zuurvrij passe partout.
Linksonder aan het afgeronde hoekje duidelijk waarneembaar dat dit blad uit een schetsboek afkomstig is. Er zit geen glas in de lijst.
Maten lijst: 32 x 26 cm. Maten tekening: 15 x 9 cm
Wordt bij verkoop aangetekend verzonden (10,50 euro)
Le lot se trouve à | Utrecht, Les Pays-Bas |
Heure de début | 26-4-2017 à 10:47 |
Heure de fin | 3-5-2017 à 10:47 |