David Leviathan - Mann in ausdrucksstarker Pose - Lithographie A.P. mit persönlicher Widmung
Richard Anuszkiewicz - Wintersuite (Hellblau mit Silber)
Jean Paul Vroom - Mädchen mit Diabolo - Radierung
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Hand signiert |
Kleurenlitho door Wim Schuhmacher
Voorstelling van een Corpus Christi met een dode vogel
Losbladig, beeldmaat 57x34, bladmaat 63x48
Gesigneerd r.o. 'W.Schuhmachr' en l.o. in de druk 'W. Schuhmacher'
Authenticiteit volledig gegarandeerd