Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
WIM STEIJN 1914 - 1980
Titel: Bosrand
Jaartal: onbekend
Afmetingen beeld: 24 cm x 32 cm (Lijst: 53 cm x 67 cm)
Gesigneerd: Ja, handgesigneerd met potlood
Materiaal: Ets/Droge Naald op geschept papier
Oplage: 37/150
Ingelijst: Ja
Conditie:
In perfecte staat. (Bij foto´s van ingelijste werken kan spiegeling zichtbaar zijn)
ZZZW
Ort des Objekts | Amsterdam, Niederlande |
Startzeit | 10-4-2018 um 17:30 |
Endzeit | 24-4-2018 um 17:30 |