Imanol Marrodán - Rouge lent f15
Germ de Jong - 3 catalogues, de 1986, 1989 et 1999
Romain Malfliet - O.L.Vr. Kapelleke Hamme
Thomas Barkie - 50 000 points lumineux
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1933 |
Technique | Gravure à l'eau-forte |
Style | Réaliste |
Sujet | Portrait |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 43 x 32 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | eigen druk |
De tijd herleeft met het werk van alfred Lob. Gedateerde werken, daarmee al wat op leeftijd. De ets is gesigneerd en de twee ets uit 1954 in de plaat (43 x 32).
Met potlood gesigneerd, en eigen druk.
U kunt de zeefdruk vooraf bekijken en of ophalen bij galerie Rotor in Gorcum of toegestuurd krijgen via aangetkende post. U kunt het werk ook kosteloos laten opslaan om het in een later stadium op te komen halen. Ook verzorgen wij inlijstingen.
État | |||||||
État | Très bon | ||||||
Expédition | |||||||
Envoi | Colis postal | ||||||
Prix | Jusqu'à 2 kg.
Le lot se trouve à | Gorinchem, Les Pays-Bas |
Heure de début | 4-10-2023 à 8:50 |
Heure de fin | 29-11-2023 à 8:07 |