Charles Eyck - technique mixte sur papier -1956
Dirk Filarski - Ville cubiste avec pont - probablement France
Claas Prins - Vue sur le port d'Amsterdam des années 1950
Arie-Kees van Noort - Scène de plage
Type d'œuvre d'art | Sculptures / Objets |
Année | 1994 |
Technique | Techniques mixtes |
Style | Monumental |
Sujet | Architecture |
Dimensions | 27 x 52 x 1.5 cm (h x l x p) |
Signé | Signé à la main |
Project: ‘Wrapped
Reichstag’, 1994 te Berlijn, Duitsland.
Prachtig ingelijste
artcards van Christo, 3 stuks, waarvan 1 handgesigneerd, inclusief origineel
stukje stof.
Afmetingen artcards:
artcard links
handgesigneerd: 162 (H) x 114 (B) mm
artcard midden: 105 (H) x
148 (B) mm
artcard rechts: 105 (B) x
148 (H) mm
1 origineel stukje stof: 5 cm x 5 cm
Professioneel ingelijst (zie
foto's), zwarte houten Mira-Burgund lijst met True Color Super Clear
anti-spiegelingglas; klaar om op te hangen.
Buitenafmetingen lijst: 27 cm -
H x 52 cm –
B.
État | |||||||||||
État | État neuf | ||||||||||
Professioneel nieuw ingelijst met anti-spiegeling kunstglas (zie foto's). | |||||||||||
Expédition | |||||||||||
Envoi | Colis postal | ||||||||||
Prix | Jusqu'à 10 kg.
Retrait sur place | Non, ce n'est pas possible |
Le lot se trouve à | Assenede, Belgique |
Heure de début | 19-5-2021 à 14:21 |
Heure de fin | 23-5-2021 à 21:14 |