Karel De Bauw - Paysage avec chevaux de charrue
Hans van Eerd - Technique mixte, Sans titre
Eva Jorritsma-Thone - Enfant au four
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Prachtige, bekende compositie van Corneille uit de reeks “April in Paris” van 1987, een hernieuwing van de samenwerking met Hugo Claus uit 1951. Zeefdruk op 250 grams Velin Arches papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (’51-‘87) en genummerd (161/200). Afkomstig uit de kunstcollectie van ABNAMRO; in mint conditie.
Afmetingen: 39cm x 29cm (blad), 26cm x 12cm (beeld)
Werk moet bij aankoop het liefst worden opgehaald in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O), maar het kan eventueel aangetekend en goed verpakt verstuurd worden op kosten van de koper.
ZZBEL
Le lot se trouve à | Diemen, Les Pays-Bas |
Heure de début | 8-3-2018 à 20:56 |
Heure de fin | 19-3-2018 à 20:56 |