J.A. Hesterman (jr.) - Scène de plage
Plateelbakkerij Flora - Céramique de poterie décorative
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Période | 1945 à 1999 |
Aquarel met krijtwas van Haarlemse kunstenaar Frans Verpoorten.
Werk ingelijst in houten frame afmeting 67cm x 54 cm/ tekening 44 cm x 28 cm.
Handgesigneerd.
Prima staat!
Gelieve op te halen. Anders nader te bepalen.
Heure de début | 2-11-2018 à 9:21 |
Heure de fin | 9-11-2018 à 22:27 |