Fernand Leger - silkscreen in colors on wove paper,1954
Pierre Collin - Zwei Radierungen''
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Aquarel met krijtwas van Haarlemse kunstenaar Frans Verpoorten.
Werk ingelijst in houten frame afmeting 67cm x 54 cm/ tekening 44 cm x 28 cm.
Handgesigneerd.
Prima staat!
Gelieve op te halen. Anders nader te bepalen.
Startzeit | 2-11-2018 um 9:21 |
Endzeit | 9-11-2018 um 22:27 |