Faience de Nevers - Assiette XVIIIème - Epoque Révolution Française - 1791 -
David Leviathan - Homme dans une pose expressive - lithographie A.P. avec dédicace personnelle
Richard Anuszkiewicz - Suite d'hiver (bleu clair avec argent)
Jean Paul Vroom - Fille au diabolo - gravure
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1956 |
Technique | Lithographie |
Support | Papier fait à la main |
Style | Moderne |
Sujet | Abstrait |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 66 x 43 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 200 |
Prachtige compositie van de futuristisch-kubistische Italiaanse kunstenaar Gino Severini. Hij ontwierp dit werk ter gelegenheid van een tentoonstelling in galerie Berggruen in 1956. Litho op Arches papier, met potlood gesigneerd en genummerd (188/200). In zeer goede conditie; alleen een lichte verkleuring aan de onderrand van het blad. Ingelijst met passe-partout is het werk uitstekend.
Afmetingen: 66cm x 43cm (blad), 61cm x 31cm (beeld)
Zie ook:
http://pasqualeart.com/severini/catalog/severini-26.html
http://pasqualeart.com/severini/catalog/severini-27.html
Bij aankoop moet het werk bij voorkeur worden opgehaald in Diemen (niet ver van het Kunstveiling kantoor in Amstelveen), maar het kan eventueel goed verpakt, aangetekend en extra verzekerd verzonden worden op kosten van de koper.
État | |||||||||
État | Très bon | ||||||||
Expédition | |||||||||
Envoi | Colis postal | ||||||||
Prix | Jusqu'à 5 kg.