Robert Crumb - "Het gezin dat bij elkaar blijft, blijft bij elkaar" 1969
Dirkje Kuik - VROUWENPORTRET VENETIË
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1956 |
Techniek | Litho |
Drager | Geschept Papier |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 66 x 43 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 200 |
Prachtige compositie van de futuristisch-kubistische Italiaanse kunstenaar Gino Severini. Hij ontwierp dit werk ter gelegenheid van een tentoonstelling in galerie Berggruen in 1956. Litho op Arches papier, met potlood gesigneerd en genummerd (188/200). In zeer goede conditie; alleen een lichte verkleuring aan de onderrand van het blad. Ingelijst met passe-partout is het werk uitstekend.
Afmetingen: 66cm x 43cm (blad), 61cm x 31cm (beeld)
Zie ook:
http://pasqualeart.com/severini/catalog/severini-26.html
http://pasqualeart.com/severini/catalog/severini-27.html
Bij aankoop moet het werk bij voorkeur worden opgehaald in Diemen (niet ver van het Kunstveiling kantoor in Amstelveen), maar het kan eventueel goed verpakt, aangetekend en extra verzekerd verzonden worden op kosten van de koper.
Conditie | |||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 7-1-2022 om 11:55 |
Eindtijd | 25-1-2022 om 20:44 |