Gino Severini - Manifesto per la Galerie Berggruen, litho - Verkocht

Gino Severini - Manifesto per la Galerie Berggruen, litho kopen? Bied vanaf 675!
Gino Severini - Manifesto per la Galerie Berggruen, litho kopen? Bied vanaf 675!Gino Severini - Manifesto per la Galerie Berggruen, litho kopen? Bied vanaf 675!Gino Severini - Manifesto per la Galerie Berggruen, litho kopen? Bied vanaf 675!Gino Severini - Manifesto per la Galerie Berggruen, litho kopen? Bied vanaf 675!Gino Severini - Manifesto per la Galerie Berggruen, litho kopen? Bied vanaf 675!Gino Severini - Manifesto per la Galerie Berggruen, litho kopen? Bied vanaf 675!
  • Gino Severini (1883-1966)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1956
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen66 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage200

Prachtige compositie van de futuristisch-kubistische Italiaanse kunstenaar Gino Severini.  Hij ontwierp dit werk ter gelegenheid van een tentoonstelling in galerie Berggruen in 1956.  Litho op Arches papier, met potlood gesigneerd en genummerd (188/200).  In zeer goede conditie; alleen een lichte verkleuring aan de onderrand van het blad.  Ingelijst met passe-partout is het werk uitstekend.

Afmetingen: 66cm x 43cm (blad), 61cm x 31cm (beeld)

Zie ook:

http://pasqualeart.com/severini/catalog/severini-26.html

http://pasqualeart.com/severini/catalog/severini-27.html

Bij aankoop moet het werk bij voorkeur worden opgehaald in Diemen (niet ver van het Kunstveiling kantoor in Amstelveen), maar het kan eventueel goed verpakt, aangetekend en extra verzekerd verzonden worden op kosten van de koper.

Gino Severini (1883-1966)

FransFransItaliaansItaliaansAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Rosser
FA. (176)

3037 verkochte items
Alle items van deze verkoper (254)
43 cm
66 cm
Dit item is verkocht voor 621,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:07-01-2022 om 11:55
Eindtijd:25-01-2022 om 20:44
SKORF
25 jan. / 10:59
€ 540