Han van Meegeren - Le culte de Jésus, dessin au fusain
Poen de Wijs - les organismes de bienfaisance
Charles Eyck - technique mixte sur papier -1956
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Période | 1945 à 1999 |
Aparte aquarel van de Haagse kunstenares Hannie Bal, gemonteerd in mooi passe-partout. Wat oudere mensen op een bankje op een plein of promenade, aan de gebouwen en de kleding te zien waarschijnlijk ergens in Zuid-Europa. Handgesigneerd en gedateerd (1993). In uitstekende conditie.
Afmetingen: 64cm x 52cm (incl. passe-partout), 47cm x 35cm (binnen passe-partout)
Werk moet bij aankoop het liefst worden opgehaald in Diemen of op het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O, maar het kan eventueel ook goed verpakt en aangetekend verstuurd worden op kosten van de koper (Nederland - 15 euro).
Heure de début | 25-7-2015 à 13:07 |
Heure de fin | 8-8-2015 à 21:07 |