Marianne Haselhoff - Sans titre
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 2000 à aujourd'hui |
Technique | Sérigraphie |
Style | Moderne |
Sujet | Figures |
Dimensions | 74 x 51 cm (h x l) |
incl. cadre | 103 x 78 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 125 |
Zeer bijzonder want de laatste kleurenzeefdruk van Herman Brood (lees ik bij de concullega’s). Zeefdruk op papier, met stift gesigneerd en genummerd (38/125) en in de druk getiteld. In prachtige, professionele lijst, achter glas en met smetteloos, zuurvrij passe-partout. In goede conditie; paar kreukjes in het blad aan de rechterkant (niet storend). Afgezien daarvan is alles in uitstekende conditie. De inlijsting alleen is al meer dan 300 euro waard.
Afmetingen: 103cm x 78cm (incl. lijst), 74cm x 51cm (binnen passe-partout)
Bij aankoop moet het werk bij voorkeur worden opgehaald in Diemen (niet ver van het Kunstveiling kantoor in Amstelveen). De termijn voor ophalen is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk eventueel weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan Amsterdam voor andere zaken.
État | |
État | Bon |
Paar kreukjes in het blad aan de rechterkant (niet storend). Afgezien daarvan is alles in uitstekende conditie. | |
Le lot se trouve à | Diemen, Les Pays-Bas |
Heure de début | 20-7-2021 à 12:18 |
Heure de fin | 13-9-2021 à 19:15 |