Marianne Haselhoff - Sans titre
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Période | 1945 à 1999 |
Karakteristiek werk van Jan den Hengst op dik papier. Met pen gesigneerd en getiteld linksonder. Afkomstig uit de kunstcollectie van ABNAMRO. In goede conditie; blad heeft ingelijst gezeten want het blad is verkleurd binnen de randen van een vorig passe-partout en er zitten taperesten langs de randen aan de achterkant. Ingelijst met passe-partout valt dit alles niet op en is het werk van betere kwaliteit dan 90% van de toeristische kitsch die wordt verkocht op de Place du Tertre.
Afmetingen: 53cm x 40cm (blad), 50cm x 39cm (beeld)
Werk kan worden opgehaald in Diemen of op het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O, maar kan eventueel ook goed verpakt en aangetekend verstuurd worden op kosten van de koper (Nederland - 12,50 euro).
Heure de début | 23-9-2016 à 16:36 |
Heure de fin | 7-10-2016 à 21:36 |