Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1997 |
Technique | Gravure/Aquatinte |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 50.5 x 65 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 2/10, eigen druk |
Mooie ets/aquatint van Jan Montyn uit 1997. Titel: Curacao. Nummer: 17/25. Afmetingen blad: H50.5 x b65cm. Afmetingen voorstelling: H34.5 x b41cm. Gesigneerd rechts onder met potlood door de kunstenaar. De authenticiteit van het werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan , op aanvraag, worden gemaild.
État | |||||||||
État | Bon | ||||||||
De voorstelling is in goede staat. Er zitten wel wat oxidatie vlekjes op de randen en op de voorstelling. | |||||||||
Expédition | |||||||||
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : 's-gravenzande, Les Pays-Bas | ||||||||
Envoi | Colis postal | ||||||||
Prix | Jusqu'à 10 kg.
Heure de début | 23-7-2021 à 23:06 |
Heure de fin | 15-8-2021 à 19:01 |
Le lot se trouve à | 'S-GRAVENZANDE, Les Pays-Bas |