Maarten Langbroek - Le charpentier
Johannes Josseaud - Rue Saint-Pietersteeg Amsterdam
Bart Hamelink - Spores blanches
Pie Wilhelmus - Église Gruizenkje de Sittard
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1971 |
Technique | Gravure/Aquatinte |
Support | Papier fait à la main |
Style | Moderne |
Sujet | Paysage |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 50 x 66 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 190 |
Zeer bekende compositie van Jan Montyn, uitgegeven door Prent 190. Aquatint ets op geschept papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (1971) en genummerd (162/190). In goede conditie; in verso zitten een drietal krasjes in het blad die doordrukken naar de voorzijde. Niet echt storend, je ziet ze eigenlijk alleen als je weet dat ze er zitten, maar daarom wel een lage openingsprijs.
Afmetingen: 66cm x 50cm (blad), 50cm x 33cm (beeld)
État | |||
État | Bon | ||
In verso zitten een drietal krasjes in het blad die doordrukken naar de voorzijde. Niet echt storend, je ziet ze eigenlijk alleen als je weet dat ze er zitten, maar daarom wel een lage openingsprijs. | |||
Expédition | |||
Envoi | Colis postal | ||
Prix | Jusqu'à 5 kg.
Le lot se trouve à | Diemen, Les Pays-Bas |
Heure de début | 3-11-2020 à 13:07 |
Heure de fin | 8-4-2021 à 0:00 |