Helmut Newton - "Amour de bureau, Paris" 1976
Johannes Itten - 3 livres, dont les premiers travaux
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1985 |
Technique | Gravure à l'eau-forte |
Dimensions | 44 x 32 cm (h x l) |
incl. cadre | 74 x 59 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 9/75 |
Ingelijste ets van Jan Montyn. Jaar: 1985. Nummer: 9/75. Afmetingen incl. lijst: H74 x b59cm Afmetingen voorstelling: H44 x b32cm. Het werk is rechtsonder gesigneerd. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Het werk kan het worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen is zeer ruim bij vooruitbetaling. M.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand.
Lijsten: Beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven. Indien een werk achter glas is ingelijst en het glas is kapot, zal dit wel vermeld worden.
État | |||
État | Bon | ||
In goede staat | |||
Expédition | |||
Envoi | Colis postal | ||
Prix | > 10KG ou plus grand que 1.00 x 0.50 mètre
Le lot se trouve à | 'S-GRAVENZANDE, Les Pays-Bas |
Heure de début | 27-4-2021 à 18:44 |
Heure de fin | 8-5-2021 à 20:51 |