Ruud Cornelisse - Acryl auf Leinwand – Katzen – signiert
Kristalunie Maastricht - seltene Kuchen- oder Keksdose mit Deckel – Farbe Bernstein
Peter Westen - Mixed-Media-Collage – Nachrichten – gerahmt – signiert
Wim Bettenhausen - Das Vliet am Drievliet
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1985 |
Technik | Radierung |
Gerahmt | Gerahmt |
Maße | 44 x 32 cm (h x b) |
inkl. Rahmen | 74 x 59 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 9/75 |
Ingelijste ets van Jan Montyn. Jaar: 1985. Nummer: 9/75. Afmetingen incl. lijst: H74 x b59cm Afmetingen voorstelling: H44 x b32cm. Het werk is rechtsonder gesigneerd. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Het werk kan het worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen is zeer ruim bij vooruitbetaling. M.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand.
Lijsten: Beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven. Indien een werk achter glas is ingelijst en het glas is kapot, zal dit wel vermeld worden.
Zustand | Gut | ||
In goede staat | |||
Preis | > 10 kg oder mehr als 1,00 x 0,50 Meter
Ort des Objekts | 'S-GRAVENZANDE, Niederlande |
Startzeit | 27-4-2021 um 18:44 |
Endzeit | 8-5-2021 um 20:51 |