Han van Meegeren - Le culte de Jésus, dessin au fusain
Poen de Wijs - les organismes de bienfaisance
Charles Eyck - technique mixte sur papier -1956
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1997 |
Technique | Lithographie |
Support | Papier fait à la main |
Style | Abstrait |
Sujet | Paysage |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 57 x 76 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Apart, atypisch werk van Jeroen Hermkens. Litho op geschept papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (1997) en getiteld (“boven- en benedenloop / ontwerpuitnodiging riviergezicht”). In goede conditie; wat vlekjes aan de uiterste linkerrand. Ingelijst met passe-partout is het werk prima.
Afmetingen: 76cm x 57cm (blad), 74cm x 52cm (beeld)
État | |||||||||
État | Bon | ||||||||
Wat vlekjes aan de uiterste linkerrand. Ingelijst met passe-partout is het werk prima. | |||||||||
Expédition | |||||||||
Envoi | Colis postal | ||||||||
Prix | Jusqu'à 5 kg.
Le lot se trouve à | Diemen, Les Pays-Bas |
Heure de début | 8-1-2022 à 11:44 |
Heure de fin | 25-6-2022 à 13:54 |