Karel De Bauw - Paysage avec chevaux de charrue
Hans van Eerd - Technique mixte, Sans titre
Eva Jorritsma-Thone - Enfant au four
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Période | 1945 à 1999 |
Technique | Stylo (Encre) |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 26 x 21 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Prachtige tekening van Kees Spermon. Titel: "Kan het niet wat harder". Afmetingen: H26 x b21 cm. De tekening stamt uit de eind jaren zestig. Het werk is middenonder gesigneerd met SP. De authenticiteit van het, aangeboden, werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
État | |||
État | Bon | ||
Conditie: in goede staat. Linksonder zit een kleine kreukel in het papier. Op de achterzijde zit een plakrest van een vorige inlijsting. Bij inlijsting valt deze onder de passe-partout. | |||
Expédition | |||
Envoi | Colis postal | ||
Prix | > 10KG ou plus grand que 1.00 x 0.50 mètre
Le lot se trouve à | 'S-GRAVENZANDE, Les Pays-Bas |
Heure de début | 20-3-2020 à 16:46 |
Heure de fin | 25-3-2020 à 20:14 |