Han van Meegeren - Le culte de Jésus, dessin au fusain
Poen de Wijs - les organismes de bienfaisance
Charles Eyck - technique mixte sur papier -1956
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Période | 1945 à 1999 |
Technique | Stylo (Encre) |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 20.5 x 28.5 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Pentekening van Kees Spermon. Afmetingen blad: H20.5 x B28.5 cm. Afmetingen voorstelling: h16 x b22. Het werk is linksonder gesigneerd door de kunstenaar met "SP".
De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op verzoek, worden gemaild.
État | |||
État | Bon | ||
Conditie: in goede staat. Er zitten rechts wat kleine vlekjes op de witte rand | |||
Expédition | |||
Envoi | Colis postal | ||
Prix | > 10KG ou plus grand que 1.00 x 0.50 mètre
Le lot se trouve à | 'S-GRAVENZANDE, Les Pays-Bas |
Heure de début | 27-7-2019 à 23:50 |
Heure de fin | 11-10-2019 à 12:29 |