Victor Adam - Chevaux de Picardie - précieuse lithographie coloriée à la main dans un cadre précieux
Gustavsberg - Design suédois - plaque signée avec cyclamen peint à la main
Marianne Haselhoff - Sans titre
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1995 |
Technique | Sérigraphie |
Support | Papier fait à la main |
Style | Surréaliste |
Sujet | Sport |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 56 x 76 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 198/250 |
Erg
leuk werk van de hand van Marinus Fuit.
Afmeting
van het blad is 56 x 76 cm.
Fuit volgde een opleiding tot lithograaf aan de Amsterdamse Grafische School. Als schilder en tekenaar droeg hij in belangrijke mate bij aan de nieuwe ontwikkelingen in de figuratieve kunst. In 1967 had hij zijn eerste solo-expositie in Amsterdam waarna vele tentoonstellingen door heel Nederland volgden. Marinus Fuit woont en werkt in Haarlem
De
schilderijen van Marinus Fuit (Koog aan de Zaan, 1934) tonen een
vervreemde wereld.
Het
zijn voorstellingen die uit verschillende, altijd aan de
werkelijkheid ontleende, elementen worden opgebouwd.
De
vormen zijn herkenbaar - flatgebouwen, trappen, een tram, een paaltje
- en worden minutieus uitgevoerd in grote composities met strenge
vormen en heldere, overwegend primaire kleuren. Het werk verwijst
duidelijk naar de zichtbare wereld om ons heen, ondanks sterke
abstraheringen.
Langzamerhand
verdwenen de mensen uit zijn werk en bepalen alleen de objecten het
beeld. De horizon en het perspectief vervullen daarin een bijzondere
rol.
Zijn
werk suggereert vaak een onbegrensde ruimte. Het is de neerslag van
existentiële ervaringen met metafysische reikwijdte. Menselijke
aanwezigheid doet zich slechts vermoeden.
État | |||
État | Très bon | ||
Expédition | |||
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Alkmaar, Les Pays-Bas | ||
Envoi | Colis postal | ||
Prix | Jusqu'à 5 kg.
| ||
Garantie | |||
Garantie | En mettant le lot en vente, j'accepte les conditions de garantie telles qu'elles s'appliquent sur Kunstveiling en ce qui concerne l'exactitude de la description du lot mis aux enchères |
Le vendeur assume l'entière responsabilité de ce lot. Kunstveiling ne fait que fournir la plate-forme pour cette transaction, à finaliser directement avec le vendeur. Plus d'informations.
Retrait sur place | Oui, c'est possible |
Le lot se trouve à | Alkmaar, Les Pays-Bas |
Heure de début | 29-6-2020 à 21:56 |
Heure de fin | 15-7-2020 à 21:05 |