Louis-Jacques Camerlinckx - la tête du Christ
Theo Humblet - orage sur New York
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Période | 1945 à 1999 |
Kunstenaar: Matthieu Wiegman
Titel: huis achter bomen
Techniek: Krijttekening
Gesigneerd: Handgesigneerd links onder
Afmetingen voorstelling: 46 x 38 cm
Afmetingen incl. lijst: 64 x 54 cm
Ingelijst: Ja
Kijk ook eens naar mijn andere advertenties!!!
Conditie:
In goede staat.
Kleine beschadigingen aan lijsten en passe-partouts worden niet beschreven, tenzij een lijst een nadrukkelijke meerwaarde heeft. Indien een werk achter glas is ingelijst en het glas is kapot, zal dit wel vermeld worden.
Heure de début | 5-8-2016 à 23:50 |
Heure de fin | 14-8-2016 à 20:50 |