Han van Meegeren - Le culte de Jésus, dessin au fusain
Poen de Wijs - les organismes de bienfaisance
Charles Eyck - technique mixte sur papier -1956
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Otto B. de Kat linoleumsnede Heuvellandschap met boogbrug 1970 (Mont du Cantal)
Gesigneerd rechtsonder: Otto B. de Kat ' 70.
Gesigneerd linksonder: Epreuve D'artiste
Rechtsonder in afbeelding gemerkt met stempel "dK"
Formaat afbeelding: 21,5 x 26 cm. Lijstformaat: 36 x 39 cm.
Ingelijst achter passepartout in houten lijst met museumglas
Heure de début | 18-8-2015 à 16:11 |
Heure de fin | 25-8-2015 à 16:11 |