Arthur Bernard - Composition abstraite
Henri Pieck - Dessin de Salzbourg
RAAK Lampen - Lampe champignon numéro 185
Marjan Nagtegaal - Aquarelle d'une femme
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Otto B. de Kat (1907-1995) zeldzame linosnede proefdruk uit de serie "Monts Du Cantal" uit 1970.
Afkomstig uit de collectie van de beeldhouwer Han Wezelaar (1901-1984), een goede vriend van Otto de Kat.
Formaat afdruk ca. 20 x 25,5 cm. achter passe-partout op Japans papier.
Verzendkosten voor rekening koper. Eventueel af te halen in Amsterdam op afspraak.
Heure de début | 19-3-2015 à 19:27 |
Heure de fin | 29-3-2015 à 20:27 |