Joke Struik - lent in auvergne
Gertie Janssen - Le plat pays II
Noor Bos - Moteur de démarrage
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1993 |
Technique | Sérigraphie |
Style | Moderne |
Sujet | Abstrait |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 75 x 56 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 200 |
Mooi tableau van Peter Langenberg. Zeefdruk op papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (‘93) en genummerd (119/200). Afkomstig uit de kunstcollectie van ABNAMRO; in goede conditie. Blad heeft ingelijst gezeten want er is een heel lichte verkleuring binnen een vorige passe-partout. Opnieuw ingelijst met passe-partout is het werk zeer goed.
Afmetingen: 75cm x 56cm (blad), 65cm x 50cm (beeld)
État | |||||||||
État | Bon | ||||||||
Blad heeft ingelijst gezeten want er is een heel lichte verkleuring binnen een vorige passe-partout. Opnieuw ingelijst met passe-partout is het werk zeer goed. | |||||||||
Expédition | |||||||||
Envoi | Colis postal | ||||||||
Prix | Jusqu'à 5 kg.
Le lot se trouve à | Diemen, Les Pays-Bas |
Heure de début | 7-10-2021 à 18:18 |
Heure de fin | 20-11-2021 à 22:10 |