Marianne Haselhoff - Sans titre
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1989 |
Technique | Lithographie |
Support | Papier fait à la main |
Style | Moderne |
Sujet | Figures |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 66 x 51 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 175 |
Prachtig werk van Ronald Tolman uit 1989. Litho op Rives papier, met potlood gesigneerd, gedateerd en genummerd (96/175). Afkomstig uit de kunstcollectie van ABNAMRO; in zeer goede conditie. Het blad heeft ingelijst gezeten want er is een lichte verkleuring binnen een vorig passe-partout. Opnieuw ingelijst met passe-partout is het geheel uitstekend.
Afmetingen: 66cm x 51cm (blad), 57cm x 42cm (beeld)
État | |||
État | Très bon | ||
Expédition | |||
Envoi | Colis postal | ||
Prix | Jusqu'à 5 kg.
Le lot se trouve à | Diemen, Les Pays-Bas |
Heure de début | 29-11-2019 à 11:11 |
Heure de fin | 13-12-2019 à 19:40 |