Helmut Newton - "Amour de bureau, Paris" 1976
Cornelis Vreedenburgh - Bateau amarré
Jan J. van der Stap - Paysage d'été avec moulin
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Période | 1945 à 1999 |
Technique | Pastel/Craies |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 21 x 30 cm (h x l) |
Signé | Non signé/Signature imprimée |
2 Krijttekeningen
30 x 21 cm
Gesigneerd Niermeijer stempel
Niermeijer is voornamelijk bekend van zijn roestijzer-sculpturen (the iron poet)
Maar onder de liefhebbers van het grafische werk van Niermeijer vindt men veelal verzamelaars van het werk van het naoorlogse grafische werk in Nederland, zoals dat van Heyboer en Montyn
État | |||||
État | Très bon | ||||
geen onvolkomenheden | |||||
Expédition | |||||
Envoi | Colis postal | ||||
Prix | Jusqu'à 10 kg.
Garantie | |||||
Retrait sur place | Non, ce n'est pas possible |
Le lot se trouve à | Nagele, Les Pays-Bas |
Heure de début | 21-5-2021 à 15:36 |
Heure de fin | 21-6-2021 à 11:41 |