Willem den Ouden - 3 ouvrages, dont un catalogue raisonné.
Imanol Marrodán - Bilbao 30/09/2010 15:22h. (Série Promesses d'identité)
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Année | 1996 |
Technique | Aquarelle |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 31 x 24.5 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
4 gemarmeerde werken (oosterse techniek)
Op stevig papier
31 x 24,5 cm
1996-1997
Niermeijer is voornamelijk bekend van zijn roestijzer-sculpturen (the iron poet)
Onder de liefhebbers van het grafische werk van Niermeijer vindt men veelal verzamelaars van het werk van het naoorlogse grafische werk in Nederland, zoals dat van Heyboer en Montyn.
État | |||||
État | Très bon | ||||
geen onvolkomenheden | |||||
Expédition | |||||
Envoi | Colis postal | ||||
Prix | Jusqu'à 10 kg.
Garantie | |||||
Retrait sur place | Non, ce n'est pas possible |
Le lot se trouve à | Nagele, Les Pays-Bas |
Heure de début | 4-3-2021 à 17:12 |
Heure de fin | 11-3-2021 à 20:33 |