Fernand Leger - silkscreen in colors on wove paper,1954
Pierre Collin - Deux gravures ''
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Handingekleurde (aquarel) litho van Toon Tieland. Titel: Hellestraat Amersfoort. Het werk is met potlood, aan de onderzijde, gesigneerd. Tekst: Zalig kerstfeest gezond 1992.Afmetingen: H29,5 x b21 cm. Afmetingen ingekleurde voorstelling: H16 x b13,5 cm. Conditie: in goede staat. De authenciteit van deze werken wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegeleverd.
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Naaldwijk, Les Pays-Bas |
Le lot se trouve à | Naaldwijk, Les Pays-Bas |
Heure de début | 25-9-2017 à 18:28 |
Heure de fin | 6-10-2017 à 20:28 |