Marianne Haselhoff - Sans titre
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Année | 1976 |
Technique | Peinture à l'huile |
Support | Panneau |
Dimensions | 19 x 22.5 cm (h x l) |
incl. cadre | 37 x 41 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Lijsten: Beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven. Indien een werk achter glas is ingelijsten het glas is kapot, zal dit wel vermeld worden
Verzenden/ophalen:
Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 10 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen is zeer ruim bij vooruitbetaling. M.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand.
État | |||
État | Très bon | ||
De voorstelling is in zeer goede staat. Het ingelijst werk is op een andere lijst geplakt. De beige stof heeft wat vlekjes(zie foto) | |||
Expédition | |||
Envoi | Colis postal | ||
Prix | > 10KG ou plus grand que 1.00 x 0.50 mètre
Le lot se trouve à | 'S-GRAVENZANDE, Les Pays-Bas |
Heure de début | 25-2-2020 à 21:20 |
Heure de fin | 8-3-2020 à 20:59 |