Anton Heyboer - Danseres . - Verkocht

Anton Heyboer - Danseres . kopen? Bied vanaf 150!

Verkoopprijs: € 172,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Anton Heyboer - Danseres . kopen? Bied vanaf 150!Anton Heyboer - Danseres . kopen? Bied vanaf 150!Anton Heyboer - Danseres . kopen? Bied vanaf 150!Anton Heyboer - Danseres . kopen? Bied vanaf 150!Anton Heyboer - Danseres . kopen? Bied vanaf 150!Anton Heyboer - Danseres . kopen? Bied vanaf 150!

Geplaatst door  knubben
FA. (6)

Lid sinds 2020
181 verkochte items
Alle items van deze verkoper (17)
  • Anton Heyboer (1924-2005)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1992
TechniekStift
StijlExpressionistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen39 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Getekend door Anton Heyboer in 1992 met wasco op handgeschept papier .
Papier gemaakt door papiermolen de Schoolmeester te Westzaan van spijkerbroeken stof .
Afmetingen : 39 cm x 30 cm .
Conditie : Zogoed als nieuw .
Herkomst : Gekocht in 1992 van Anton Heyboer .
Wordt aangetekend verzonden .

Zo goed als nieuw .

Anton Heyboer (1924-2005)

Alle items van deze kunstenaar(51)
Geplaatst door  knubben
FA. (6)

Lid sinds 2020
181 verkochte items
30 cm
39 cm
Dit item is verkocht voor 172,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:29-08-2020 om 10:54
Eindtijd:18-12-2020 om 18:44
345joke
18 dec. / 17:58
€ 150