Anton Heyboer - Danseres . - Verkocht

Anton Heyboer - Danseres . kopen? Bied vanaf 150!
Tekening / Aquarel

Anton Heyboer - Danseres . kopen? Bied vanaf 150!Anton Heyboer - Danseres . kopen? Bied vanaf 150!Anton Heyboer - Danseres . kopen? Bied vanaf 150!Anton Heyboer - Danseres . kopen? Bied vanaf 150!Anton Heyboer - Danseres . kopen? Bied vanaf 150!Anton Heyboer - Danseres . kopen? Bied vanaf 150!
  • Anton Heyboer (1924-2005)
Type kunstwerkTekening / Aquarel
Jaartal1992
TechniekStift
StijlExpressionistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen39 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Getekend door Anton Heyboer in 1992 met wasco op handgeschept papier .
Papier gemaakt door papiermolen de Schoolmeester te Westzaan van spijkerbroeken stof .
Afmetingen : 39 cm x 30 cm .
Conditie : Zogoed als nieuw .
Herkomst : Gekocht in 1992 van Anton Heyboer .
Wordt aangetekend verzonden .
Zo goed als nieuw .
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Oirschot, Nederland
Binnen Nederland € 10,00