Anton Heyboer - groot schilderij op papier, Vinkevener, handgesigneerd - Verkocht

Anton Heyboer - groot schilderij op papier, Vinkevener, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 250!

Verkoopprijs: € 250,00

Anton Heyboer - groot schilderij op papier, Vinkevener, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 250!Anton Heyboer - groot schilderij op papier, Vinkevener, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 250!Anton Heyboer - groot schilderij op papier, Vinkevener, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 250!

Geplaatst door  modernart
FA. (20)

Lid sinds 2010
281 verkochte items
Alle items van deze verkoper (9)
  • Anton Heyboer (1924-2005)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen79 cm x 109 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Origineel schilderij van  Anton Heyboer

waterverf op papier

Titel: Vinkevener
Dit is een type boot die Anton Frequent schilderde

Groot formaat: 107 x 79 cm

Oorsprong: komt uit de persoonlijk collectie van Jaap Buitenhuis, dit was de beste vriend van Anton Heybooer

Papier bevat watermerk (zie laatse foto)

Perfecte staat

Anton Heyboer (1924-2005)

Alle items van deze kunstenaar(56)
Geplaatst door  modernart
FA. (20)

Lid sinds 2010
281 verkochte items
109 cm
79 cm
Dit item is verkocht voor 250,00
Starttijd:14-12-2019 om 21:41
Eindtijd:21-12-2019 om 19:18
345joke
21 dec. / 17:53
€ 250